Plagron Sugar Royal 1L Powiększ

Plagron Sugar Royal 1L

Opinie
 • Sugar Royal to silny biologiczny stymulator kwitnienia. Stymuluje on produkcje chlorofilu zwiększając przy tym wytwarzanie cukru i żywicy.
 • Pobierz PDF
 • ajzu2550

  ajzu25502550
  Producent:

  Nowy produkt


  209,17 zł (netto)
  225,90 zł (brutto)

  Sugar Royal to silny biologiczny stymulator kwitnienia. Stymuluje on produkcje chlorofilu zwiększając przy tym wytwarzanie cukru i żywicy.Sugar Royal zawiera kompletną mieszankę witamin i pierwiastków śladowych, które gwarantują obfite plony.

  Zastosowanie :

  Przed użyciem pojemnik dobrze wstrząsnąć. Na 1L wody dodawać maksymalnie 2ml Sugar Royal (1:500). Roztworem tym podlewać rośliny co tydzień od szóstego tygodnia do dziesiątego tygodnia fazy kwitnienia włącznie.

   

  Przechowywać :

  Transportować w pozycji pionowej i przechowywać w zaciemnionym miejscu. Temperatura przechowywania od 0 do 30 stopni Celsjusza. Po rozcieńczeniu z wodą jest zdatny do użytki przez maksymalnie 24godz.

  Opakowanie :

  5L

  Skład:

  Woda, aminokwasy, (alanina, arginina, asparagina, cysteina, glutamina, glicyna, histydyna, izoleucyna, lizyna,metionina, fenyloalanina, prolina, seryna, treonina, tryptofan, tyrozyna, walina ). Organiczny nawóz NPK (9-0-0). Ogółem 8,5% azotu (N), z czego 8,5% organicznych związków azotu.

  Ostrzeżenie:

  R 36/38: Podrażnia oczy i skórę

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii