Programator nawadniania GSE dzień / noc Powiększ

Programator nawadniania GSE dzień / noc PROG-G-SE SD63-210EU

Opinie

Timer GSE 

 • Pobierz PDF
 • ajzu1702

  ajzu17021702
  Producent:

  Nowy produkt


  405,69 zł (netto)
  499,00 zł (brutto)

  Produkt przeznaczony do automatycznego sterowania systemem nawadniającym w dzień i w nocy. Urzadzenie wyposażone w wbudowany czujnik światła na 4 metrowym kablu. Posiada dwa oddzielne panele do sterowania parametrami w dzień i w nocy. Można wybierać i kontrolować żądane czasy sterowania przez całą dobę.

   

  Najpierw podłączyć pompę do lewego gniazda. Zainstalować czujnik światła, który jest zaopatrzony w 4-metrowy kabel znajdujący się blisko źródła światła w pomieszczeniu.

  Włożyć wtyczkę do gniazdka elektrycznego. Sterownik nawadniania 8A inicjalizuje się; może to trwać nawet 10 sekund i inicjalizacja jest zakończona, gdy dwie czerwone diody zaczną migać.

  Ustawić żądaną długość cyklu na przełączniku "impulse" i odstęp czasu regulujący przerwę między cyklami nawadniania na przełączniku "interval". Dokonać tego oddzielnie na regulatorach dnia i nocy.

  W ciągu dnia czujnik światła włącza tryb dzienny, a na noc włącza tryb nocny.

  Właściwa dioda LED zapala się ciągłym światłem w kolorze czerwonym w trakcie pracy pompy. Istnieje 5-minutowy okres przejściowy między trybem dziennym a trybem nocnym i w tym czasie diody migają wskazując tę zmianę.

  Inne produkty z tej kategorii