Programator nawadniania GSE dzień / noc Powiększ

Programator nawadniania GSE dzień / noc PROG-G-SE SD63-210EU

Opinie

Timer GSE 

PROG-G-SE SD63-210EU

PROG-G-SE SD63-210EU1702
Producent:

Nowy produkt


361,79 zł (netto)
445,00 zł (brutto)

Udostępnij:

Produkt przeznaczony do automatycznego sterowania systemem nawadniającym w dzień i w nocy. Urzadzenie wyposażone w wbudowany czujnik światła na 4 metrowym kablu. Posiada dwa oddzielne panele do sterowania parametrami w dzień i w nocy. Można wybierać i kontrolować żądane czasy sterowania przez całą dobę.

 

Najpierw podłączyć pompę do lewego gniazda. Zainstalować czujnik światła, który jest zaopatrzony w 4-metrowy kabel znajdujący się blisko źródła światła w pomieszczeniu.

Włożyć wtyczkę do gniazdka elektrycznego. Sterownik nawadniania 8A inicjalizuje się; może to trwać nawet 10 sekund i inicjalizacja jest zakończona, gdy dwie czerwone diody zaczną migać.

Ustawić żądaną długość cyklu na przełączniku "impulse" i odstęp czasu regulujący przerwę między cyklami nawadniania na przełączniku "interval". Dokonać tego oddzielnie na regulatorach dnia i nocy.

W ciągu dnia czujnik światła włącza tryb dzienny, a na noc włącza tryb nocny.

Właściwa dioda LED zapala się ciągłym światłem w kolorze czerwonym w trakcie pracy pompy. Istnieje 5-minutowy okres przejściowy między trybem dziennym a trybem nocnym i w tym czasie diody migają wskazując tę zmianę.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię
Programator nawadniania GSE dzień / noc PROG-G-SE SD63-210EU

Programator nawadniania GSE dzień / noc PROG-G-SE SD63-210EU

Timer GSE 

Inne produkty z tej kategorii