Tłumik akustyczny sztywny fi 150mm / 90cm Black Orchid Powiększ

Tłumik akustyczny sztywny fi 150mm / 90cm Black Orchid

Opinie

Tłumik akustyczny sztywny fi 150mm / 90cm Black Orchid

  • Pobierz PDF
  • ajzu2859

    ajzu28592859
    Producent:

    Nowy produkt


    180,81 zł (netto)
    222,40 zł (brutto)

    Wykonana z ocynkowanej stali obudowa tłumika SR wypełniona jest dźwiękochłonnym materiałem ognioodpornym z ochronną powłoką (przed wydmuchiwaniem włókien).

    Tłumik jest wyposażony w króćce przyłączeniowe z gumowym uszczelnieniem, które pozwalają hermetycznie połączyć go z przewodami wentylacyjnymi. Obudowa tłumika SRF składa się z zewnętrznych i wewnętrznych giętkich przewodów aluminiowych, które są wypełnione dźwiękochłonnym materiałem ognioodpornym.

    Na wewnętrznej powierzchni występuje perforacja z ochronną powłoką, która zapobiega wydmuchiwaniu włókien. Tłumik można wyginać w łuk z minimalnym promieniem do dwóch średnic. Dla każdego typowego rozmiaru istnieje parę wariantów długości tłumika.

     

    Stosowany jest do okrągłych kanałów wentylacyjnych.

     

    Konstrukcje tłumików pozwalają umocować je do okrągłych przewodów wentylacyjnych za pomocą klamer w dowolnym położeniu. Lepszy efekt tłumienia można osiągnąć za pomocą instalacji tłumików szeregowo jeden za drugim.

     

    - przyłącze: 150mm


    - długość: 90cm

    Inne produkty z tej kategorii