ADVANCED NUTRIENTS TARANTULA 1L STYMULATOR KORZENIA Powiększ

ADVANCED NUTRIENTS TARANTULA 1L STYMULATOR KORZENIA

Opinie
 • Pobierz PDF
 • ajzu2487

  ajzu24872487
  Producent:

  Nowy produkt


  247,00 zł (netto)
  247,00 zł (brutto)

  mikrobiotyczny stymulator korzeni
   - lepszy rozkład materiału organicznego
   - maksymalizuje pobieranie składników odżywczych przez korzenie
   - poprawia zdrowie roślin
   
  Advanced Nutrients Tarantula pomaga łatwo osiągnąć zdrowe korzenie i równie zdrowe i pełne życia rośliny. Zdrowe korzenie wyglądają również zdrowo. Są wręcz umięśnione, szeroko rozgałęzione, wzmocnione, mocne i żywe. Tarantula jako mikrobiologiczny nawóz do korzeni zapewnia właśnie taki zdrowy i odporny rodzaj korzeni i pomaga w całkowicie naturalny sposób uzyskać większy wzrost i plony w uprawie indoor.
   
  Korzystne bakterie dla dobrego środowiska glebowego
   
  Tarantula zawiera pożyteczne bakterie, których aktywność ma niezwykle pozytywny wpływ na życie w glebie w strefie korzeniowej Twoich roślin. Jak zwykle firma Advanced Nutrients dołożyła szczególnych starań w doborze i hodowli tych mikrobów, aby mogły one stworzyć doskonałą symbiozę z korzeniami. Korzystne bakterie chronią korzenie przed chorobami lub szkodnikami. Pleśń, mączniak lub choroba jesienna to niebezpieczne choroby korzeni, które mogą spowodować poważne szkody w Twojej uprawie. Ponadto, pożyteczne mikroorganizmy pomagają twoim roślinom w produkcji chlorofilu i w ten sposób zapewniają lepszą absorpcję światła w pomieszczeniu do uprawy.
   
  Najlepsze wyniki w połączeniu z innymi odżywkami Advanced Nutrients
   
  W połączeniu z Advanced Nutrients Voodoo Juice i Piranha Liquid, Tarantula staje się prawdziwym cudownym lekiem na zdrowe korzenie, energiczny wzrost i fantastyczne plony. Dzięki Advanced Nutrients Bud Candy zapewniasz pożytecznym bakteriom w strefie korzeniowej dodatkowe węglowodany i dodatkowy zastrzyk energii, zapewniając optymalne pobieranie składników odżywczych.
   
  Jak stosować:
   
      Tygodnie 1 i 2 sezonu wegetacyjnego: 2 ml Tarantuli na 1 litr wody.
      Tygodnie 1 i 2 okresu kwitnienia: 2 ml Tarantuli na 1 litr wody.
      Advanced Nutrients jest zawsze oparty na wartości EC równej 0,0 (w razie potrzeby skoryguj).

  Inne produkty z tej kategorii