SPECTROLIGHT BLAST 250W Panel LED 120 stopni

Opinie

Wieloletnie doświadczenie i prace nad fizyką świetlną pozwoliły połączyć przełomową technologię w dziedzinie oświetlenia ledowego z potrzebami biologicznymi roślin. Dzięki przeprowadzonym badaniom w Państwowym Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin oraz Instytucie Ogrodnictwa HT w Strzelcach potwierdzone zostały najwyższej jakości walory oświetlacza Spectro Light.

 • Pobierz PDF
 • ajzu2905

  ajzu29052905
  Producent:

  Nowy produkt

  1 999,00 zł


  1 568,29 zł (netto)
  1 929,00 zł (brutto)

  -70,00 zł

  PRZEZNACZENIE:rekomendowane doświetlenie 100x100cm

   Główny cel, jakim było maksymalne odwzorowanie widma PAR został osiągnięty. Wynik prac potwierdziły możliwości jakościowe i skuteczność powstałego patentu. Efekt został osiągnięty.
  Spectro-Light
  Innowacyjny oświetlacz ledowy firmy Spectro Light pozwolił w krótkim okresie czasu wyhodować rośliny, których wszystkie komponenty składowe osiągnęły najwyższą jakość!
  Struktura rośliny od momentu zasadzenia, poprzez ukorzenienie, wzrost, wegetację, aż do okresu wykwitu owoców osiągnęła swoje apogeum porównywalne z uprawami w najbardziej sprzyjających warunkach naturalnych dla konkretnego gatunku roślin. Ponadto sama wielkość oświetlacza nie wymaga użycia dużej przestrzeni, by zapewnić odpowiednią aplikację w growboxach 1m x 1m czy uprawach szklarniowych. Oświetlacz znajduje swoje zastosowanie w uprawach roślin na szeroką skalę rynkową, a także w warunkach domowych dla pasjonatów kwiatów egzotycznych.
  Przyjazne dla środowiska - Przebadane naukowo
  Środowisko to nasza przestrzeń do pracy. Czy istnieje lepszy sposób, niż uczynienie technologii jego częścią w najbezpieczniejszy możliwy sposób? Dlatego żaden z naszych produktów nie jest szkodliwy dla przyrody, staramy się, aby było to możliwe dla każdej rośliny i kwiatu.
  Wydajność i Oszczędność
  Częścią naszych badań i celów jest upewnienie się, że możemy maksymalnie wykorzystać nasze produkty, aby docenić zarówno naszych klientów, jak i środowisko. Nasze oświetlacze pozwolą zaoszczędzić pieniądze, ale także dostarczą najwięcej energii i technologii wzrostu.
  Najwyższa jakość
  Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów, używamy tylko najlepszych materiałów i wiedzy do produkcji naszych oświetlaczy. Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są bezpieczne, doskonałe i wodoodporne, i tylko na podstawie tych faktów mamy pewność, że je dostarczymy.
  Innowacyjność
  Poprzez ciągły rozwój i badania upewniamy się, że nasze produkty ciągle się zmieniają i są innowacyjne. Nie zatrzymamy się na idealnym wyniku, ponieważ środowisko też się nie zatrzymuje i zawsze istnieje inne rozwiązanie dla każdej sytuacji.
   
  SPECTROLIGHT STARTER 250W
  SPECTRO LIGHT to firma tworząca wysoce efektywne rozwiązania w zakresie techniki świetlnej, produkująca najbardziej efektywne i wydajne oświetlacze z zakresu:

  Hodowli roślin- oświetlacze przewyższają swoimi parametrami i wydajnością konwencjonalne oprawy HPS
  Oświetlanie hal produkcyjnych i magazynów
  Osiedlenia drogowego – oprawy oświetleniowe bazujące LEDach COB o skuteczności ponad 140LM/W  
  SPECTRO LIGHT STARTER jest równie bezkompromisowa skierowana do mniejszych ale dla nas bardzo istotnych hodowców. Stanowi ją ekonomiczna konstrukcja bez utraty jakości komponentów. Jej promieniowanie sza parametrami i efektami klasyczne lampy HPS 400W. Tak samo jak w mocniejszych modelach mamy pełne widmo oparte na diodzie COB Citizen z najnowszej dostępnej obecnie generacji. ajzu Za układ chłodzenia odpowiada Szwajcarski wentylator z 5 letnia gwarancją. A widmo o temperaturze barwowej 3500K jest idealne zarówno do wczesnej fazy wzrostu jak i dające wysoki plon w ostatniej fazie kwitnienia. 
  Główne cechy produktu:
  Moc rzeczywista: 239W
  Wydajność: 2,7 μmol/J
  PPF: 648μmol/s      
  Pełne widmo Full Spectrum + FarRed -
  Zastępuje zwykłego HPS 400W 
  Ultra ciche chłodzenie ~24dB           
  Soczewka ze szkła optycznego o transmisji 97%     
  kąt rozsyłu 120°        
  LED COB CITIZEN V Generacja – znacznie wydajniejszy od Cree czy Bridgelux
  Idealna do Growboxa 100cm x 100cm
  Długość kabla - 3m + krótki kabel z zasilaczem
  Wymiary 260x125x150mm
  waga 3,6kg
   
  Nasze produkty zostały przetestowane przez największe Instytuty Hodowli Roślin w Polsce i pozytywnie przeszły testy przemysłowe w szklarniach! Gwarancja 5 lat!
  Kluczowe cechy :
  Pierwszy na świecie zamiennik lampy HPS. Najlepsze światło dla Twoich roślin
  Doskonała jednorodność światła zapewniająca równomierny wzrost
  Skrócenie cyklu wzrostu
  Poprawa koloru, wyglądu czy smaku
  Najlepsze spektrum światła
  5 letnia gwarancja na wszystkie nasze produkty
  Zaprojektowano i wyprodukowano w UE.
  Największe zbiory, najmniejsza emisja ciepła, regulowana moc.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii