Aerocloner Neptune Hydroponics ukorzenianie aeroponiczne

Opinie

Aerocloner 24x Neptune Hydroponics. Stały dostęp do tlenu, składników odżywczych i wody wspiera przede wszystkim szybki rozwój systemu korzeniowego oraz korzystnie wpływa na wzrost sadzonek czy siewek. Mocne i zdrowe korzenie są podstawą udanej uprawy.

 • Pobierz PDF
 • ajzu90422

  ajzu90422904

  Nowy produkt

  369,00 zł


  279,00 zł (netto)
  279,00 zł (brutto)

  -90,00 zł

  Rozmiarklonowanie aeroponiczne

  Aerocloner 24 Neptune Hydroponics - propagator aeroponiczny

  Zawiera:
  - 24 neoprenowe krążki
  - Pompkę
  - Zraszacze
  - Sztywną pokrywę

  Dostarczane w kompaktowym pudełku 42,5x31x18 cm 

   

  STOSOWANIE Aerocloner 24 Neptune Hydroponics 

  Pompa – pozostaw pompę włączoną 24/7~

  Odżywianie– gdy korzenie zaczynają się pokazywać, dodaj składniki odżywcze w jednej czwartej zalecanej przez producenta dawki.

  Wentylacja – gdy pojawią się korzenie, należy lekko otworzyć otwory wentylacyjne. Stopniowo zwiększaj otwór każdego dnia i całkowicie zdejmij pokrywkę, aby stwardniała na kilka dni przed przesadzaniem.

  Nadal można używać żeli i pudru ukorzeniającego. Gdy sadzonka zostanie zanurzona, wszystkie aktywne składniki są natychmiast wchłaniane i nie zostaną „zmyte” przez mgłę.

  Przesadzanie do gleby lub kokosa

  Usuń roślinę z aeroklonera, gdy korzenie zaczną przebijać się przez doniczkę z siatki. Wsadź do doniczek 3” lub 4” i rosnij przez kilka dni przed przesadzeniem.

  Przesadzanie do hydro

  Usuń roślinę z aeroklonera, gdy korzenie wyrosną od 3” do 4” od dna doniczki. Przeszczep bezpośrednio do systemu wodnego.

  Przesadzanie do wełny mineralnej

  Usuń roślinę z aeroklonera, gdy korzenie wyrosną od 3” do 4” od dna doniczki. Przebij otwór w dnie sześcianu o średnicy 3” lub 4”, włóż cięcie między dwie połówki kostki Grodan SBS, aby korzenie przeszły przez dziurkowany otwór. Przeszczep natychmiast.

  Inne produkty z tej kategorii