System nawadniający nawadniania Blumat do upraw 10m

Opinie

System nawadniający do 10m

1723
Producent:

Nowy produkt


691,06 zł (netto)
850,00 zł (brutto)

Udostępnij:

Zestaw do nawadniania roślin na wolnym powietrzu lub w szklarni dla upraw o długości łącznej do 10m; może być również wykorzystywany do nawadniania większych zbiorów kadzi ogrodowych, rabatek kwiatowych czy ogrodów zimowych. Możliwość rozbudowy do 500 kroplowników.

Zawartość:
40 kroplowników Tropf-Blumat
15m węża doprowadzającego 8mm
2 złączki kolankowe 8-8mm
2 złączki końcowe 8-3mm
2 złączki typu-T 8-8-8mm
2 złączki rurek
1 reduktor ciśnienia

Elementy rekomendowane do rozbudowy:
Wąż doprowadzający wodę 8mm, 10 m czarny (produkt można znaleźć w dziale AKCESORIA), który jest potrzebny gdy odległość od kranu lub zbiornika do roślin jest dłuższa niż 7 metrów lub wąż biały (produkt można znaleźć w dziale AKCESORIA) gdy instalacja będzie przebiegała na tle białego muru i nie chcemy aby była widoczna
Kroplowniki dystrybucyjne, potrzebne gdy nawadniamy więcej roślin o podobnym zapotrzebowaniu na wodę, które są umiejscowione blisko siebie. Podłączamy je za pośrednictwem rurki 3mm do standardowego kroplownika (max. 5 szt. na jeden standardowy kroplownik)
Kroplownik Tropf-Blumat Maxi gdy chcemy dodatkowo podlewać rośliny w dużych pojemnikach (powyżej 40 cm wysokości) lub pojedynczych roślin (krzewów) o wysokości powyżej 1,5 m.
UWAGA: Nie zalecamy zamiany oryginalnego węża czarnego lub białego na wąż przezroczysty. Wąż doprowadzający wodę nie może być przepuszczalny dla światła gdyż mogą się w nim zacząć rozwijać glony.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię
System nawadniający nawadniania Blumat do upraw 10m

System nawadniający nawadniania Blumat do upraw 10m

System nawadniający do 10m

Inne produkty z tej kategorii