System aeroponiczny Nutriculture Amazon 8

Opinie

 -KOMPLETNY system aeroponiczny AMAZON 8, 
-wymiary: 82x74xh38,5cm
-zbiornik: 50l
-system mieści 8 roślin (istnieje możliwość dokupienia górnej nakładki mieszczącej 8, 16 oraz 32 rośliny)
-może służyć jako propagator oraz system docelowy

 • Pobierz PDF
 • ajzu2030

  ajzu20302030
  Producent:

  Nowy produkt


  649,59 zł (netto)
  799,00 zł (brutto)

  Udostępnij:

   -KOMPLETNY system aeroponiczny AMAZON 8, 
  -wymiary: 82x74xh38,5cm
  -zbiornik: 50l
  -system mieści 8 roślin (istnieje możliwość dokupienia górnej nakładki mieszczącej 8, 16 oraz 32 rośliny)
  -może służyć jako propagator oraz system docelowy


  Dlaczego aeroponika jest lepsza od tradycyjnej uprawy w doniczkach? 

  - Super szybki wzrost roślin i rekordowa wydajność – systemy aeroponiczne zapewniają systemom korzeniowym roślin największą ekspozycje ich tkanek na tlen i składniki mineralne z pożywki, które są stale dostępne. Stała dostępność trzech kluczowych przy każdej uprawie czynników wzrostowych sprawia, że sprawność i wydajność systemów jest naprawdę imponująca.

  - Wcześniejsze zbiory – dzięki bardzo szybkiemu wzrostowi roślin upływa krótszy okres od posadzenia klonów do ich zbiorów. Oznacza to, że w czasie jednego roku jesteście w stanie wykonać większą ilość cyklów, co daje wam większą ilość owoców.

  - Zdrowa strefa korzeniowa – brak jakiegokolwiek medium, w którym rosły by korzenie redukuje ryzyko ich chorób i zapobiega rozrostowi insektów.

  - Rośliny nigdy nie są przepodlewane lud przesuszone, w medium nie kumulują się balastowe składniki mineralne z pożywki niewykorzystanej przez rośliny – dzięki stałemu dostępowi do wody i składników mineralnych rośliny szybciej rosną i są w lepszej kondycji. To, czego nie wchłonie spływa zmywane kolejną porcją pożywki.  Co to jest aeroponika 

  Jest to metoda bezglebowej uprawy roślin polegająca na braku jakiegokolwiek medium do uprawy. Rośliny rosną w długich rurach gdzie ich systemy korzeniowe przez cały czas przebywają w delikatnej mgiełce wytworzonej przez zraszacze zasilane pompą.

  Systemy aeroponiczne nadają się do uprawy roślin we wszystkich stadiach ich rozwoju dając naprawdę spektakularne rezultaty także przy ukorzenianiu klonów.

  Rośliny w systemach aeroponicznych mają stały dostęp do składników mineralnych w pożywce i życiodajnego tlenu. W takich warunkach rośliny są w stanie zaabsorbować większą ilość składników pokarmowych, co bezpośrednio przekłada się na wielką wydajność tego typu systemów. 

  Na razie nie dodano żadnej opinii.

  Napisz opinię

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii