System aeroponiczny Nutriculture Amazon 8

Opinie

 -KOMPLETNY system aeroponiczny AMAZON 8, 
-wymiary: 82x74xh38,5cm
-zbiornik: 50l
-system mieści 8 roślin (istnieje możliwość dokupienia górnej nakładki mieszczącej 8, 16 oraz 32 rośliny)
-może służyć jako propagator oraz system docelowy

 • Pobierz PDF
 • ajzu2030

  ajzu20302030
  Producent:

  Nowy produkt


  649,59 zł (netto)
  799,00 zł (brutto)

   -KOMPLETNY system aeroponiczny AMAZON 8, 
  -wymiary: 82x74xh38,5cm
  -zbiornik: 50l
  -system mieści 8 roślin (istnieje możliwość dokupienia górnej nakładki mieszczącej 8, 16 oraz 32 rośliny)
  -może służyć jako propagator oraz system docelowy


  Dlaczego aeroponika jest lepsza od tradycyjnej uprawy w doniczkach? 

  - Super szybki wzrost roślin i rekordowa wydajność – systemy aeroponiczne zapewniają systemom korzeniowym roślin największą ekspozycje ich tkanek na tlen i składniki mineralne z pożywki, które są stale dostępne. Stała dostępność trzech kluczowych przy każdej uprawie czynników wzrostowych sprawia, że sprawność i wydajność systemów jest naprawdę imponująca.

  - Wcześniejsze zbiory – dzięki bardzo szybkiemu wzrostowi roślin upływa krótszy okres od posadzenia klonów do ich zbiorów. Oznacza to, że w czasie jednego roku jesteście w stanie wykonać większą ilość cyklów, co daje wam większą ilość owoców.

  - Zdrowa strefa korzeniowa – brak jakiegokolwiek medium, w którym rosły by korzenie redukuje ryzyko ich chorób i zapobiega rozrostowi insektów.

  - Rośliny nigdy nie są przepodlewane lud przesuszone, w medium nie kumulują się balastowe składniki mineralne z pożywki niewykorzystanej przez rośliny – dzięki stałemu dostępowi do wody i składników mineralnych rośliny szybciej rosną i są w lepszej kondycji. To, czego nie wchłonie spływa zmywane kolejną porcją pożywki.  Co to jest aeroponika 

  Jest to metoda bezglebowej uprawy roślin polegająca na braku jakiegokolwiek medium do uprawy. Rośliny rosną w długich rurach gdzie ich systemy korzeniowe przez cały czas przebywają w delikatnej mgiełce wytworzonej przez zraszacze zasilane pompą.

  Systemy aeroponiczne nadają się do uprawy roślin we wszystkich stadiach ich rozwoju dając naprawdę spektakularne rezultaty także przy ukorzenianiu klonów.

  Rośliny w systemach aeroponicznych mają stały dostęp do składników mineralnych w pożywce i życiodajnego tlenu. W takich warunkach rośliny są w stanie zaabsorbować większą ilość składników pokarmowych, co bezpośrednio przekłada się na wielką wydajność tego typu systemów. 

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii