Propagator z podgrzewanym dnem 60x40x25 cm

Opinie
 • Propagator 64/50 z podgrzewanym dnem, temperatura kontrolowana propagator wewnątrz i na zewnątrz uprawy wszystkich sadzonek i nasion.
 • Pobierz PDF
 • ajzu2498

  ajzu24982498
  Producent:

  Nowy produkt


  324,39 zł (netto)
  399,00 zł (brutto)

  Udostępnij:

  Propagator 64/50 z podgrzewanym dnem, temperatura kontrolowana propagator wewnątrz i na zewnątrz uprawy wszystkich sadzonek i nasion.

  Dzięki dobrej izolacji i wysokiej wydajności systemu grzewczego, propagator doskonale nadaje się do szybkiego i zdrowego uprawy nasion i sadzonek. Wzrost można uzyskać przy niskich oraz wysokich temperaturach otoczenia. Jasna przezroczysta pokrywa zapewnia najlepszą możliwą częstotliwość światła i otwory wentylacyjne dają dodatkową kontrolę nad wilgotności i temperatury. Silny system ogrzewania realizuje temperaturę do "+30 ° Celsjusza powyżej temperatury otoczenia". Oznacza to, że ogrzewanie w połączeniu z zewnętrznym polu izolacyjnej, jest nadal zdolny do ogrzewania podłogi do temperatury 25-30 ° C, gdy temperatura otoczenia jest 0 ° C.

  Temperatura może być sterowana i kontrolowana przez ściemniacza lub termostat z oddzielnym czujnikiem temperatury.

   

  Zalety:

   

  Silny, odporny na uderzenia, izolowany pojemnik zapewnia skuteczną rozprowadzanie ciepła z systemu grzewczego, tak aby ciepło gromadziło się do wewnętrznej podłogi i w wewnętrznej stronie propagator.

  Połączenie wysokiej wydajności systemu grzewczego i izolacji zewnętrznej pudełku prowadzi do uzyskania możliwie wysokiej temperatury, nawet w niskich temperaturach i zimnym otoczeniu.

  Temperatura jest regulowana i kontrolowana przez działania ściemniacz lub termostat.

   

  Wodoszczelne pudełko wewnętrzne są wykonane z polipropylenu, materiału, który jest odporny chemicznie. Z tego powodu jest odpowiedni do zasiewu i klonowania sadzonek w różny sposób: na podłodze w doniczkach / piasku bezpośrednio do obudowy / wewnętrznej warstwy wody bezpośrednio na podłodze itp. /. To również sprawia, że czyszczenie jest bardzo łatwe.

  Ściany i dach są przeźroczyste, przeźroczysta pokrywa jest lekko ukośnie, która posiada otowry wentylacyjne do kontroli wilgotności.

  Wysokiej jakości składników sprawia, że ten system jest bardzo rzetelny i prosty w samodzielnego montażu.

   

  Charakterystyka:

   

  Wymiary 60x40x25 cm.

  50 watowy system grzewczy

  Regulacja temperatury

  Strong opakowaniu dowód wpływ o wysokiej wydajności izolacyjnej

  Całkowicie wodoszczelne pojemnik

  Przeźroczysta pokrywa

  Kontrola wilgotności przez otwory wentylacyjne, które mogą być zamknięte

  Elektronicznie bezpieczny

   

  Na razie nie dodano żadnej opinii.

  Napisz opinię
  Propagator z podgrzewanym dnem 60x40x25 cm

  Propagator z podgrzewanym dnem 60x40x25 cm

  • Propagator 64/50 z podgrzewanym dnem, temperatura kontrolowana propagator wewnątrz i na zewnątrz uprawy wszystkich sadzonek i nasion.

  Inne produkty z tej kategorii