Promocja!
Bluelab pH pen - pH metr Powiększ

Bluelab pH pen - pH metr

Opinie

Najlepsze rozwiązanie do przenośnego badania poziomu pH, oraz temperatury już dostępne!

 • Pobierz PDF
 • ajzu2210

  ajzu22102210
  Producent:

  Nowy produkt


  405,69 zł (netto)
  499,00 zł (brutto)

  Udostępnij:

  Najlepsze rozwiązanie do przenośnego badania poziomu pH, oraz temperatury już dostępne!

  Rośliny pobierają składniki odżywcze z minerałów, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, jednak by mogły w odpowieni sposób same dozować odpowiednie ilości składników pobrane z minerałów potrzebują odpowiednich warunków rozwoju. Jeżeli wartości pH, nie będą zbliżone dotychw któych roślina czuje się najlepiej, rośliny nie będą w stanie czerpać odpowiednich ilości składników, nie będą potrafiły się odpowiednio rozwijać. 

   

  BlueLab pH Pen, mierzy również temperaturę roztworu - tak byś mógł utrzymywać korzenie w odpowiednich warunkach. Aby rośliny mogły rozwijać się z pełnią wigoru, ich korzenie potrzebują temperatury w okolicach 18-22*C

   

  Dzięki podręcznemu pH metrowi BlueLab, szybko i wygodnie zapewnisz sobie sukces w uprawie, oraz maksymalizację plonów dzięki zapewnieniu idealnych warunków sprzyjającym wchłanianiu składników odżywczych.

   

  Użycie:

  1. Zdemontuj plastikową osłonę z urządzenia. Aby włączyć, wciśnij przycisk - aby wyłączyć, przytrzymaj dłużej. Aby zmienić oznaczenie stopni temperatury, przytrzymaj klawisz temperatury.

  2. Przed pierwszym użyciem wypełnij pojemnik płynem KCL, i zanuż w nim elektrodę na 24 godziny w celu nawilżenia elektrody - rób tak co miesiąc, by utrzymać elektrodę w najlepszej kondycji. Po 24 godzinach przystąp do kalibracji - zacznij od płynu o wartości 7pH - umieść miernik w roztwoże, i poczekaj aż wartość na wyświetlaczu będzie równa 7 i zaakceptuj, następnie przepłucz didę w płynie KCL, i przystąp do kablibracji z płynem 4pH podobnie jak było to w przypadku kalibracji do 7pH - po zakończonej poprawnej kalibracji, na ekranie urządzenia pojawi się specyficzny ptaszek .

  Urządzenie jest gotowe do pracy, po wcześniejszym włączeniu.

   

  Pamiętaj by po każdym użyciu przepłukać elektrodę.

  Na razie nie dodano żadnej opinii.

  Napisz opinię
  Bluelab pH pen - pH metr

  Bluelab pH pen - pH metr

  Najlepsze rozwiązanie do przenośnego badania poziomu pH, oraz temperatury już dostępne!

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii