Promocja!
Ziemia kwiatowa BioCanna Plus 50L Powiększ

BioCanna Bio Terra Plus 50L ziemia kwiatowa organiczna

Opinie

ZIEMIA KWIATOWA BIO-TERRA-PLUS 50L  

-BioCanna Terra PLUS to bogata, 100% ORGANICZNA, mocno napowietrzona ziemia o najwyższej klasie czystości dedykowana SPECJALNIE DO UPRAWY roślin W POMIESZCZENIACH ZAMKNIĘTYCH
-posiada wszystkie niezbędne certyfikaty do upraw Ekologicznych

 • Pobierz PDF
 • ajzu141

  ajzu141141
  Producent:

  Nowy produkt


  72,22 zł (netto)
  78,00 zł (brutto)

  Udostępnij:

   CANNA Research pomyślnie opracowano poświadczone, organiczne podłoże, spełniające wymagania międzynarodowych norm organiczności. Bio Terra Plus składa się wyłącznie z całkowicie naturalnej materii, co czyni ten produkt odpowiednim do hodowli organicznej.

  Bio Terra Plus zawiera najwyższej jakości torfy, w tym znakomity torf „biały” (kwaśny). Luźną strukturę torfu kwaśnego uzupełnia postrzępiona kora drzewna o naturalnych właściwościach przeciwgrzybiczych. Produkt Bio Terra Plus jest wstępnie nawożony poświadczonymi, organicznymi składnikami takimi jak mączka kostna, guano nietoperzy oraz rozmaite pierwiastki śladowe z naturalnych źródeł.

  Zasoby wysokiej jakości

  Jakościowy torf

  Używamy torfu najwyższej jakości, jaki znaleźć można tylko w kilku miejscach na świecie. Struktura wydłużonych włókien torfu zawartego w Bio Terra Plus jest znacznie lżejsza niż w przypadku jego tańszych odmian, co stanowi z punktu widzenia rośliny niebagatelną zaletę.

  Kora

  Stosowana przez nas kora jest wyjątkowa. Kora niskiej jakości często bywa źródłem szkodliwej pleśni. Natomiast ta wchodząca w skład Bio Terra Plus ma właściwości bakteriobójcze!

  Wysokiej jakości włókno kokosowe

  W skład Bio Terra Plus wchodzi też włókno kokosowe, i to najlepszego sortu, mianowicie CANNA COCO.

  Poświadczone, zrównoważone nawożenie biologiczne, wzbogacone pożytecznymi dla rośliny bakteriami glebowymi, stwarza symbiozę przynoszącą następujące korzyści:

  • mniej chorób gleby,
  • skuteczniejsze uwalnianie i wchłanianie substancji odżywczych;
  • lepszy rozwój rośliny.

  Samoczynna regulacja i efekt powolnego uwalniania

  Bio Terra Plus jest podłożem wstępnie nawożonym. Ilość owego wstępnego nawozu, jaką wykorzystuje ziemia, zależy od stopnia, w jakim podawane są substancje odżywcze. A tempo to Bio Terra Plus reguluje samoczynnie: jeżeli podasz mniej substancji odżywczych, wykorzystana zostanie większa ilość nawozu wstępnego; natomiast podając więcej tych pierwszych, zmniejszysz zapotrzebowanie na nawóz wstępny. Ten ostatni pozostaje obecny w podłożu, nawet jeśli nie jest niezwłocznie potrzebny, dzięki czemu ziemia ma go do dyspozycji na wypadek zaistnienia potrzeby jego wykorzystania. Samoczynna regulacja uzależniona jest nie od dodawanej wody, lecz od panujących temperatur.

  Powolne uwalnianie polega na tym, że zdatny do wykorzystania nawóz stopniowo uwalnia się na potrzeby rośliny z zawartych w podłożu organicznych kompleksów i molekuł w ramach swego rodzaju rozkładu. Proces ten zwalnia przy nakierowaniu bezpośrednio na substancje odżywcze, kiedy to wchłanianie następuje z nośnika hodowli – i odwrotnie.

  Niezawodność

  Dzięki samoczynnej regulacji i efektowi powolnego uwalniania dość trudno jest popełnić poważny błąd w żywieniu roślin!

  Ziemia może bowiem sama w razie potrzeby skorygować harmonogram podawania substancji odżywczych.

  Na razie nie dodano żadnej opinii.

  Napisz opinię
  BioCanna Bio Terra Plus 50L ziemia kwiatowa organiczna

  BioCanna Bio Terra Plus 50L ziemia kwiatowa organiczna

  ZIEMIA KWIATOWA BIO-TERRA-PLUS 50L  

  -BioCanna Terra PLUS to bogata, 100% ORGANICZNA, mocno napowietrzona ziemia o najwyższej klasie czystości dedykowana SPECJALNIE DO UPRAWY roślin W POMIESZCZENIACH ZAMKNIĘTYCH
  -posiada wszystkie niezbędne certyfikaty do upraw Ekologicznych

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii